Publiczna Szkoła Podstawowa w Biskupicach

pspbis@op.pl

E-mail: pspbis@op.pl

KONKURS

Przedstawiamy zdjęcia nauczycieli zrobione kilka lat temu. Dla utrudnienia identyfikacji nauczycieli na zdjęciach są również osoby spoza grona pedagogicznego. Przedstawieni nauczyciele pracowali  w naszej szkole w roku szk. 2011/2012 i niektórzy pracują dalej. Proszę wskazać na zdjęciach tych nauczycieli. Na poprawne odpowiedzi czekamy do 01.03.2013 r. Należy je dostarczyć do sekretariatu szkoły w zaklejonej kopercie z podpisem "KONKURS" W kopercie należy umieścić swoje dane. Konkurs skierowany do uczniów PSP w Biskupicach. Dla trzech najlepszych uczniów ufundowane będą bardzo ciekawe nagrody. W razie wiekszej ilości poprawnych odpowiedzi o zwycięstwie zadecyduje kolejność wpływu. Ogłoszenie wyników odbędzie się 08.03.2013 r.

UWAGA!!!  Odpowiedzi proszę podać zgodnie z numeracją zdjęć.