Publiczna Szkoła Podstawowa w Biskupicach

Publiczna Szkoła Podstawowa w Biskupicach

46-220 Byczyna

Biskupice 22

Tel:(77) 414-68-05

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 192954
    • Do końca roku: 26 dni
    • Do wakacji: 202 dni
  • Kontakt

    46-220 Byczyna
    Biskupice 22
    Tel: (77) 414-68-05

Historia sportu szkolnego - PSP w Biskupicach

Historia sportu - PSP w Biskupicach

Wykazane są tylko najważniejsze osiągnięcia, pominięte zostały zawody szkolne, gminne i rejonowe (powiatowe).

                                                      U W A G A - PONIZEJ ZDJĘCIA

Rok 1987

Mistrzostwa województwa opolskiego w la.


Zalejska Magdalena 600 m. (1.53,1) IV miejsce.

 

Rok 1988

Mistrzostwa województwa opolskiego w la.


Zalejska Magdalena 600 m. (1.47,4) II miejsce (srebrny medal)

Dziewulski Grzegorz chód 3 km. (18.42,5) III miejsce (brązowy medal)

 

Mistrzostwa województwa opolskiego w wielobojach ukierunkowanych.


Zawodnicy startowali w czterech konkurencjach.

Zalejska Magdalena 60 m. (9,1) piłka lekarska (6,52) 1000 m. (3,25,4) wieloskoki (13,8) II miejsce (srebrny medal)

Przygoda Ilona 60 m. (9,4) piłka lekarska (9,80) oszczep (22,25) wieloskoki (11,8) V miejsce.

 

Półfinały Mistrzostw Polski w wielobojach ukierunkowanych (makroregion).


Zalejska Magdalena  60 m. (8,7) kula (8,44) 1000 m. (3,15,4) wieloskoki (13,93) VIII miejsce.

 

Rok 1989

Półfinał wojewódzki w mini piłce nożnej chłopców.


Skład: Szaniec Marek, Sztucki Krzysztof, Masternak Zbigniew, Ochocki Tomasz, Forenc Tomasz, Przygoda Adam, Ścigała Grzegorz, Szolka Piotr, Felusiak Roman, Konieczny Jan, Borówka Piotr. III miejsce.


Mistrzostwa województwa opolskiego w biegach przełajowych indywidualnie.

Zalejska Magdalena (1500 m.) VII miejsce.

Kramkowska Sylwia (600 m.) II miejsce (srebrny medal).

Międzynarodowy cross w Ostrzeszowie.

Zalejska Magdalena  IV miejsce.

Kramkowska Sylwia  VI miejsce.

Frąsiak Anna XI miejsce.

Leszczynska Joanna XII miejsce.

Wojewódzkie finały biegów ulicznych.

Zalejska Magdalena  I miejsce.

Kramkowska Sylwia  II miejsce.

Kula Karolina III miejsce.

Leszczynska Joanna VI miejsce.

Mistrzostwa województwa opolskiego w wielobojach.

Dziewczęta, skład: Kramkowska Sylwia, Kula Karolina, Madziała Ewa, Adamska Sabina, Starek Aneta, Sieczka Ilona, Zalejska Magdalena  II miejsce (srebrne medale).

Chłopcy, skład: Przygoda Adam, Szaniec Marek, Konieczny Jan, Masternak Zbigniew, Sztucki Krzysztof, Felusiak Roman, Szolka Piotr, Czuchwicki Rafał  II miejsce (srebrne medale).

Mistrzostwa województwa opolskiego w la.

Zalejska Magdalena rocznik 74 600 m. (1,43,7) I miejsce. (złoty medal).

Leszcynska Joanna rocznik 74  300 m. (48,2) V miejsce.

Kramkowska Sylwia rocznik 76 600 m. (1,47,3) I miejsce (złoty medal).

Kula Karolina rocznik 77  300 m. ( 46,8) IV miejsce.

Przygoda Adam rocznik 76  rzut pp (67,4 m.) I miejsce. (złoty medal)

Mistrzostwa województwa opolskiego w wielobojach ukierunkowanych.

 

Zawodnicy startowali w czterech konkurencjach.

Zalejska Magdalena  60 m. (8,1) kula (9,18) 1000 m. (3,13,4) wieloskoki (13,78) I miejsce. (złoty medal)

Sztafeta olimpijska. (Zawodniczki biegły kolejno na 800 m. 400 m. 200 m. 100 m.)

Skład: Kramkowska Sylwia, Leszczynska Joanna, Kula Karolina, Frąsiak Anna  III miejsce. (brązowe medale).

Półfinały Mistrzostw Polski w wielobojach ukierunkowanych (makroregion).

Zalejska Magdalena  60 m. (8,4) kula (8,0) 1000 m. (3,08,8) wieloskoki (13,81) I miejsce. (złoty medal).

Mistrzostwa Polski w wielobojach ukierunkowanych.

Zalejska Magdalena  60 m. (9,5) kula (8,1) 1000 m. (3,11) wieloskoki (13,94) X miejsce.

Rok 1990

Mistrzostwa województwa opolskiego w biegach przełajowych indywidualnie.

Kula Karolina 600 m. III miejsce. (brązowy medal).

Kramkowska Sylwia 1500m. VI miejsce.

Szolka Mariola 600 m. VII miejsce.

Szolka Piotr 1000 m. XXXIV miejsce.

Wojewódzkie finały biegów ulicznych.

Zalejska Dominika rocznik 80 II miejsce. (złoty medal)

Janeczek Wiesław rocznik 80 VIII miejsce.

Kula Karolina rocznik 78  VII miejsce.

Szolka Mariola rocznik 78  VIII miejsce.

Niedzwiecki Sebastian rocznik 78  III miejsce (brązowy medal).

Kramkowska Sylwia rocznik 76 I miejsce. (złoty medal).

Dziewulski Grzegorz   rocznik 76  VII miejsce.

Sztuka Edyta rocznik 74  VII miejsce.

Sztucki Adam   rocznik 74  XXV miejsce.

Mistrzostwa województwa opolskiego w wielobojach ukierunkowanych.

Kramkowska Sylwia  60 m. (8,7) kula (8,9) 1000 m. (3,31) skok w dal (4,56) VI miejsce.

Kula Karolina  60 m. (8,8) kula (9,7) 300 m. (46,3) skok w dal (4,38) IV miejsce.

Mistrzostwa województwa opolskiego w la.

Kramkowska Sylwia  600 m. (1,48,4) I miejsce. (złoty medal).

Dziewulski Grzegorz chód 5 km. (27,84) I miejsce. (złoty medal).

Kula Karolina 600 m. (1,51,3) II miejsce. (brązowy medal).

Felusiak Roman 500 m. (1,26,4) III miejsce. (brązowy medal).

Niedzwiecki Sebastian 1000 m. (3,25,2) VII miejsce.

Rok 1991

Półfinał wojewódzki w piłce nożnej chłopców.

Skład: Szaniec Marek, Sztucki Krzysztof, Masternak Zbigniew, Ochocki Tomasz, Ścigała Grzegorz, Szolka Piotr, Felusiak Roman, Konieczny Jan, Niedzwiecki Sebastian, Kasprzak Adam, Smolarz

Jacek. IV miejsce.

Mistrzostwa województwa opolskiego w biegach przełajowych indywidualnie.

Zalejska Dominika 600 m. XX miejsce.

Kramkowska Sylwia 1500m. VI miejsce.

Szolka Mariola 1500 m. VII miejsce.

Szaniec Krzysztof 1000 m. XIV miejsce.

Wojewódzkie finały biegów ulicznych.

Zalejska Dominika rocznik 80 III miejsce.    Janeczek Wiesław rocznik 80 XIV miejsce.

Felusiak Tomasz rocznik 78  V miejsce.

Szolka Mariola rocznik 78  I miejsce.

Kramkowska Sylwia rocznik 76 III miejsce.

Półfinały Mistrzostw Polski w biegach przełajowych.

Szolka Mariola XVIII miejsce.

Kramkowska Sylwia XIX miejsce.

Wojewódzkie biegi przełajowe szkół wiejskich.

Kramkowska Sylwia 1500 m. II miejsce.

Kula Karolina 1000 m. III miejsce.

Szolka Mariola 1000 m. I miejsce.

Szaniec Katarzyna 1000 m. IV miejsce.

Zalejska Dominika 800 m. III miejsce.

Dutkiewicz Anna 800 m. XXV miejsce.

Felusiak Tomasz 1000 m. III miejsce.

Mączka Tomasz 1000 m. II miejsce.

W kategorii dziewcząt I miejsce.

W kategorii chłopców III miejsce.

Ogólnie II miejsce.

Mistrzostwa województwa opolskiego w wielobojach sprawnościowych.

Skład: Niedzwiecki Sebastian, Szolka Piotr, Sztucki Krzysztof, Justynski Andrzej, Felusiak Roman, Smolarz Jacek   III miejsce. (brązowe medale).

Skład: Kula Karolina, Sztuka Anna, Szolka Mariola, Zalejska Dominika, Szaniec Katarzyna, Leszczynska Joanna.  I miejsce. (złote medale).

Mistrzostwa województwa opolskiego w wielobojach specjalistycznych i sztafetach.

Sztafeta olimpijska, skład: Szolka Mariola 800 m., Kula Karolina 400 m., Kramkowska Sylwia 200 m., Zalejska Dominika 100 m.  IV miejsce.

Kula Karolina wielobój 300 m. IV miejsce.

Kramkowska Sylwia wielobój 300 m. V miejsce.

Sztuka Andrzej wielobój 1000 m. V miejsce.

Szaniec Marek wielobój 600 m. V miejsce.

Mistrzostwa województwa opolskiego w wielobojach usportowionych.

Skład: Szolka Mariola, Szaniec Katarzyna, Zalejska Dominika, Dutkiewicz Ewa, Firlej Agnieszka, Konieczna Alina, Bodzinska Alina.  I miejsce. (złote medale)

Skład: Felusiak Tomasz, Szolka Piotr, Czuchwicki Rafał, Adamski Krzysztof, Szar Marek, Mączka Tomasz, Janeczek Wiesław.  III miejsce. (brązowe medale).

Mistrzostwa województwa opolskiego w la.

Szolka Mariola 600 m. (1,48,2) III miejsce. (brązowy medal).

Kula Karolina 300 m. (46,7) V miejsce. 100 m. (13,8) VII miejsce.

Kramkowska Sylwia 600 m. (1,45,7) IV miejsce.

Szaniec Marek 2000 m. (6,52) VI miejsce.

Felusiak Roman 300 m. (40,3) IV miejsce.


Rok 1992

Mistrzostwa województwa opolskiego w crossie szkół wiejskich.


Masternak Anna rocznik 81 IX miejsce.

Szolka Paweł rocznik 81 II miejsce. (srebrny medal).

Pondel Karolina rocznik 80 X miejsce.

Mączka Tomasz rocznik 80 IX miejsce.

Zalejska Dominika rocznik 79 I miejsce. (złoty medal).

Felusiak Tomasz rocznik 79 II miejsce. (srebrny medal).

Szolka Mariola rocznik 78 I miejsce. (złoty medal).

Szaniec Katarzyna rocznik 78 III miejsce. (brązowy medal).

Szolka Piotr rocznik 78 IV miejsce.

Kula Karolina rocznik 77 IV miejsce.

Sztuka Agnieszka rocznik 77 V miejsce.

W kategorii dziewcząt I miejsce.

W kategorii chłopców III miejsce.

Ogólnie I miejsce.

Ogólnie (wiosna, jesień) I miejsce.

Wojewódzkie biegi niepodległości.


Szolka Paweł rocznik 81 dystans 1500 m. X miejsce.

Mączka Tomasz rocznik 80 dystans 1500 m. III miejsce.

Felusiak Tomasz rocznik 79 dystans 1500 m. I miejsce.

Szolka Piotr rocznik 78 dystans 1500 m. II miejsce.

Zalejska Dominika rocznik 79 dystans 1500 m. II miejsce.

Bodzinska Katarzyna rocznik 79 dystans 1500 m. III miejsce.

Szolka Mariola rocznik 78 dystans 1500 m. I miejsce.

Szaniec Katarzyna rocznik 78 dystans 1500 m. II miejsce.

Kula Karolina rocznik 77 dystans 1500 m. III miejsce.

Mistrzostwa województwa opolskiego w biegach przełajowych indywidualnie.

Zalejska Dominika rocznik 79 dystans 600 m. II miejsce. (srebrny medal).

Felusiak Tomasz rocznik 79 dystans 1000 m. III miejsce. (brązowy medal).

Szolka Piotr rocznik 77 dystans 2500 m. VI miejsce.

Mistrzostwa województwa opolskiego w czwórboju la.

Skład: Szolka Piotr, Felusiak Tomasz, Adamski Krzysztof, Mączka Tomasz, Czuchwicki Rafał, Krzyminski Tomasz.

I miejsce. (złote medale).

Skład: Szolka Mariola, Szaniec Katarzyna, Zalejska Dominika, Bodzinska Karolina, Dutkiewicz Ewa, Przygoda Sylwia.

II miejsce. (srebrne medale).

Mistrzostwa województwa opolskiego w wielobojach sprawnościowych.

Skład: Zalejska Dominika, Przygoda Sylwia, Bodzinska Karolina, Grycan Barbara, Konieczna Alina, Mączka Ilona, Krzyminska Agnieszka, Dutkiewicz Anna.

II miejsce. (srebrne medale).

Skład: Felusiak Tomasz, Janeczek Marcin, Mączka Tomasz, Krzyminski Tomasz, Szaniec Krzysztof, Urbanski Zbigniew, Szolka Piotr, Wąsiak Tomasz.

I miejsce. (złote medale).

Mistrzostwa województwa opolskiego w crossie szkół wiejskich.

Szolka Paweł I miejsce.

Wąsiak Tomasz XII miejsce.

Mączka Tomasz I miejsce.

Pondel Karolina XII miejsce.

Felusiak Tomasz II miejsce.

Zalejska Dominika I miejsce.

Szolka Piotr I miejsce.

Szaniec Katarzyna V miejsce.

Felusiak Roman XVI miejsce.

Leszczynska Lucyna XIX miejsce.

Klasyfikacja dziewcząt II miejsce.

Klasyfikacja chłopców I miejsce.

Ogólnie I miejsce.

Mistrzostwa województwa opolskiego w wielobojach ukierunkowanych.

Kula Karolina wielobój 300 m. II miejsce. (srebrny medal).

Niedzwiecki Sebastian wielobój pchnięcie kulą II miejsce. (srebrny medal).

Felusiak Roman wielobój 600 m. IV miejsce.

Szolka Piotr wielobój 1000 m. IV miejsce.

Szaniec Katarzyna wielobój 1000 m. V miejsce.

Mistrzostwa województwa opolskiego w la.

Zalejska Dominika IV- V klasa 300 m. (45,9) II miejsce. (srebrny medal).

                                               100 m. (14,2) II miejsce. (srebrny medal).

Kula Karolina VII – VIII klasa  300 m. (49,7) XI miejsce.

                                                100 m. (14,3) XI miejsce.

Felusiak Roman VII – VIII klasa  300 m. (40,3) I miejsce. (złoty medal).

Felusiak Tomasz IV- V klasa 500 m. (1,22,9) II miejsce. (srebrny medal).

Szolka Piotr VII – VIII klasa  1000 m. (2,57,2) V miejsce.

Szaniec Katarzyna VII – VIII klasa  600 m. (1,55,8) V miejsce.

Rok 1993

Mistrzostwa województwa opolskiego w crossie szkół wiejskich.

Janeczek Wiesław I miejsce.

Szolka Krzysztof V miejsce.

Szolka Paweł V miejsce.

Maczka Tomasz II miejsce.

Zalejska Dominika V miejsce.

Felusiak Tomasz I miejsce.

Szaniec Katrzyna IV miejsce.

Szolka Piotr III miejsce.

Adamski Krzysztof XII miejsce.

Kategoria chłopców I miejsce.

Kategoria dziewcząt III miejsce.

Ogólnie I miejsce.

Ogólnie (jesień, wiosna) I miejsce.

Międzynarodowe biegi uliczne w Czechosłowacji.

Felusiak Tomasz 1000 m. III miejsce.

Szolka Piotr 2000 m. VII miejsce.

Adamski Krzysztof 2000 m. XII miejsce.

Szaniec Katarzyna 1500 m. VI miejsce.

Zalejska Dominika 1500 m. VIII miejsce.

Mączka Tomasz 1000 m. VIII miejsce.

Janeczek Wiesław 1000 m. VII miejsce.

Wąsiak Iwona 800 m. IX miejsce.

Krzyminska Agnieszka 1000 m. XII miejsce.

Wojewódzkie biegi niepodległości.

Szolka Piotr VII miejsce.

Adamski Krzysztof  XIV miejsce.

Felusiak Tomasz  I miejsce.

Szolka Paweł V miejsce.

Szolka Krzysztof IX miejsce.

Janeczek Wiesław VII miejsce.

Szeliga Grzegorz VIII miejsce.

Zalejska Dominika VII miejsce.

Szaniec Katarzyna VIII miejsce.

Mistrzostwa województwa opolskiego w biegach przełajowych indywidualnie.

Szolka Piotr VI miejsce.

Felusiak Tomasz XII miejsce.

Zalejska Dominika XIX miejsce.

Półfinały Mistrzostw Polski w biegach przełajowych indywidualnie.

Szolka Piotr XIX miejsce.

Felusiak Tomasz XXIX miejsce.

Zalejska Dominika XXXIX miejsce.

Mistrzostwa województwa opolskiego w biegach przełajowych drużynowo.

Skład: Szolka Piotr, Adamski Krzysztof, Felusiak Tomasz, Gerges Jan, Madziała Robert, Szar Marek, Sztuka Arkadiusz, Janeczek Marcin, Wąsiak Tomasz, Mączka Tomasz.

I miejsce. (złote medale).

Zalejska Dominika, Szaniec Katarzyna, Bodzinska Katarzyna, Grycan Barbara, Dutkiewicz Ewa, Przygoda Sylwia, Dombik Jadwiga, Bańkowska Edyta, Szolka Mariola, Taradowska Aleksandra.

VII miejsce.

Ogólnopolskie zawody w crossie.

Szaniec Anna III klasa V miejsce.

Szeliga Grzegorz III klasa XI miejsce.

Szczęsna Agnieszka IV klasa XVI miejsce.

Janeczek Wiesław IV klasa VII miejsce.

Wąsiak Iwona V klasa XVIII miejsce.

Szolka Paweł V klasa XI miejsce.

Pondel Karolina VI klasa X miejsce.

Mączka Tomasz VI klasa III miejsce.

Zalejska Dominika VII klasa XI miejsce.

Felusia Tomasz VII klasa III miejsce.

Szaniec Katarzyna VIII klasa XIV miejsce.

Szolka Piotr VIII klasa II miejsce.

Drużynowo III miejsce.

Cross w Ostrzeszowie, zawody miedzynarodowe.

Szolka Piotr VII miejsce.

Zalejska Dominika XXII miejsce.

Mistrzostwa województwa opolskiego w crossie szkół wiejskich.


Sztuka Anna  VII miejsce.

Janeczek Wiesław III miejsce.

Szolka Krzysztof II miejsce.

Szczęsna Agnieszka X miejsce.

Szolka Paweł II miejsce.

Wasiak Ilona IV miejsce.

Mączka Tomasz II miejsce.

Felusiak Marcin XI miejsce.

Pondel Karolina IV miejsce.

Bodzinska Magda VII miejsce.

Felusiak Tomasz I miejsce.

Janeczek Marcin III miejsce.

Zalejska Dominika II miejsce.

Szolka Piotr I miejsce.

Adamski Krzysztof VII miejsce.

Szaniec Katarzyna V miejsce.

Szolka Mariola I miejsce.

Gerges Jan IX miejsce.

Kategoria dziewcząt III miejsce.

Kategoria chłopców I miejsce.

Ogólnie III miejsce.

Wojewódzki cross z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja.

Janeczek Wiesław III miejsce.

Mączka Tomasz V miejsce.

Szolka Piotr III miejsce.

Felusiak Tomasz VI miejsce.

Dziewulski Grzegorz I miejsce.

Dąbek Małgorzata VIII miejsce.

Pondel Karolina VII miejsce.

Szaniec Katarzyna V miejsce.

Zalejska Magdalena I miejsce.

Krakowska Sylwia II miejsce.

Ogólnie, drużynowo II miejsce.

Mistrzostwa województwa opolskiego w wielobojach ukierunkowanych.

Szolka Piotr wielobój 2000 m. I miejsce. (złoty medal).

Adamski Krzysztof wielobój 2000 m. VIII miejsce.

Zalejska Dominika wielobój 300 m. III miejsce. (brązowy medal).

Felusiak Tomasz wielobój 300 m. V miejsce.

Szaniec Katarzyna wielobój 1000 m. VI miejsce.

Mistrzostwa województwa opolskiego w czwórboju la.

Skład: Felusiak Tomasz, Janeczek Marcin, Mączka Tomasz, Krzyminski Tomasz, Urbanski Zbigniew, Felusiak Marcin.   I miejsce. (złote medale).

Mistrzostwa województwa opolskiego w la.

Szolka Piotr 2000 m. (6,17,5) I miejsce. (złoty medal).

Felusiak Tomasz 1000 m. (2,54,1) II miejsce. (srebrny medal).

Zalejska Dominika 600 m. (1,56,0) VI miejsce.

Szaniec Krzysztof  500 m. (1,28,4) VI miejsce.

Felusiak Marcin 500 m. (1,31,5) VIII miejsce.

Mączka Tomasz 1000 m. (3,34,3) IX miejsce.

Mistrzostwa województwa opolskiego w trójboju la.

Skład: Szolka Paweł, Janeczek Wiesław, Szczęsny Marek, Wróbel Sebastian, Szolka Krzysztof, Szaniec Marcin, Kula Jakub, Klamecki Łukasz.  

V miejsce.

Rok 1994

Mistrzostwa województwa opolskiego w crossie szkół wiejskich.

Szar Marek XXXII miejsce.

Szolka Paweł VI miejsce.

Mączka Tomasz XI miejsce.

Szeliga Grzegorz IV miejsce.

Janeczek Wiesław VII miejsce.

Felusiak Tomasz III miejsce. (brązowy medal).

Mączka Paweł X miejsce.

Szolka Krzysztof XXI miejsce.

Drużynowo chłopcy II miejsce.

Ogólnie jesień, wiosna I miejsce.

Szeliga Iwona II miejsce. (srebrny medal).

Krzyminska Iwona XXX miejsce.

Dąbek Małgorzata XXV miejsce.

Szczęsna Agnieszka XXXV miejsce.

Pondel Karolina VIII miejsce.

Zalejska Domonika V miejsce.

Masternak Agnieszka XXXIX miejsce.

Drużynowo dziewczeta V miejsce.

Ogólnie jesień, wiosna III miejsce.

Ogólnie chłopcy i dziewczyny (jesień, wiosna ) III miejsce.

Mistrzostwa województwa opolskiego w biegach przełajowych indywidualnie.

Felusiak Tomasz I miejsce. (złoty medal).

Zalejska Dominika IX miejsce.

Pondel Karolina XXIII miejsce.

Szolka Paweł XXII miejsce.

Mistrzostwa województwa opolskiego w biegach sztafetowych.

Skład: Felusiak Tomasz, Felusiak Marcin, Szolka Paweł, Szaniec Krzysztof, Drewnikowski Tomasz, Krzyminski Tomasz, Wąsiak Tomasz, Mączka Tomasz.

II miejsce. (srebrne medale).

Skład: Zalejska Dominika, Bodzinska Karolina, Pondel Karolina, Przygoda Sylwia, Grycan Barbara, Mączka Ilona, Dutkiewicz Anna, Krzyminska Agnieszka.

IV miejsce.

Otwarte mistrzostwa województwa opolskiego w biegach przełajowych.

Felusiak Tomasz IV miejsce.

Wąsiak Tomasz VIII miejsce.

Zalejska Dominika XV miejsce.

Eliminacje wojewódzkie do półfinału mistrzostw Polski w biegach przełajowych.

Felusiak Tomasz IV miejsce.

Zalejska Dominika VII miejsce.

Felusiak Marcin XVI miejsce.

Mistrzostwa województwa opolskiego w biegach przełajowych drużynowo.

Skład: Felusiak Tomasz, Felusiak Marcin, Szolka Paweł, Szczęsny Marek, Wąsiak Tomasz, Mączka Tomasz, Drewnikowski Tomasz, Szaniec Krzysztof, Janeczek Marcin, Urbanski Zbigniew.  VII miejsce.

Mistrzostwa województwa opolskiego w la.

Zalejska Dominika 300 m. (46,5) III miejsce. (brązowy medal).

Felusiak Tomasz  skok w dal  (5,46) VI miejsce, 300 m. (40,4) IV miejsce.

Mistrzostwa województwa opolskiego w czwórboju la.

Skład: Felusiak Marcin, Szolka Paweł, Szczęsny Marek, Mączka Tomasz, Drewnikowski Tomasz, Szaniec Krzysztof.  I miejsce. (złote medale).

Mistrzostwa województwa opolskiego w wielobojach ukierunkowanych.

Felusiak Tomasz wielobój 600 m. I miejsce. (złoty medal).

Konkurencje 60 m. 7,8,  skok w dal 5,32m. rzut kulą 15,4 m. 600 m. 1,28,6  355 pkt.

Zalejska Dominika wielobój 300 m. I miejsce. (złoty medal).

Konkurencje 60 m. 8,5,  skok w dal 4,68 m. rzut kulą 11,2 m. 300 m. 46,6  294 pkt.

V Mistrzostwa Polski w baseballu.

Skład: Janeczek Wiesław, Szolka Krzysztof, Wróbel Sebastian (super miotacz), Goj Łukasz, Bednarek Wojciech, Klamecki Łukasz, Brzezinski Grzegorz, Dutkiewicz Łukasz, Drewnikowski Marcin, Szeliga Grzegorz.  

VII miejsce.

Mistrzostwa województwa opolskiego w la (szkoły miejskie).

Felusiak Tomasz 300 m. (38,3). I miejsce. (złoty medal). 100 m. (11,9) IV miejsce.

Zalejska Dominika 300 m. (44,6) I miejsce. (złoty medal). 100 m.(13,8) IV miejsce.

Wąsiak Tomasz 1000 m. (3,19,1) IX miejsce.

Sztafeta olimpijska Szeląga Grzegorz 800 m. Felusiak Tomasz 400 m. Farys Tomasz 200 m.

Felusiak Marcin 100m.  II miejsce. (srebrne medale).

Rok 1995.

Mistrzostwa województwa opolskiego w biegach przełajowych indywidualnie.

Mączka Tomasz XV miejsce.

Janeczek Wiesław XIX miejsce.

Mistrzostwa województwa opolskiego w czwórboju la.

Skład: Szczęsny Marek, Szolka Paweł, Kostrzewa Tomasz, Kula Jakub, Wróbel Sebastian, Brzezinski Grzegorz.

III miejsce. (brązowe medale).

VI Mistrzostwa Polski w baseballu.

Skład: Janeczek Wiesław, Szolka Krzysztof, Goj Łukasz, Bednarek Wojciech, Brzezinski Grzegorz, Dutkiewicz Łukasz, Drewnikowski Marcin, Szeliga Grzegorz, Szolka Grzegorz, Bryza Tomasz.  IX miejsce.

Rok 1996.

Utworzenie Uczniowskiego Klubu Sportowego „Bieg”   Data Rejestracji 15.10.1995 r.

Mistrzostwa województwa opolskiego w biegach przełajowych indywidualnie.

Szczęsny Marek XIV miejsce.

Szolka Paweł XIII miejsce.

Szeląga Grzegorz XIX miejsce.

VII Mistrzostwa Polski w baseballu.

Skład: Gąsiorki Marek, Masternak Paweł, Bryza Tomasz, Szaniec Szymon, Gabrysia Andrzej, Szolka Grzegorz, Paruch Rafał, Mączka Piotr, Bednarek Wojciech, Goj Łukasz.

XIV miejsce.

Rok 1997.

Mistrzostwa województwa opolskiego w biegach przełajowych indywidualnie.

Janeczek Wiesław 2500 m. XIII miejsce.

Janki Krzysztof  1000 m. IV miejsce.

Adamski Arek 1500 m. V miejsce.

Dera Piotr 1500 m. XVIII miejsce.

Mistrzostwa województwa opolskiego w la.

Janeczek Wiesław 2000 m. (6,57) XI miejsce.

Wróbel Sebastian 300 m. (43,9) XV miejsce.

Finał wojewódzki w piłce nożnej „Super gol”

Skład: Siry Marek, Gąsiorki Marek, Urbanski Krzysztof, Paruch Rafał, Goj Sebastian, Szaniec Szymon, Gabrysiak Andrzej,  Masternak Paweł.

VIII miejsce.

Mistrzostwa województwa opolskiego w czwórboju la.

Skład: Siry Marek, Gąsiorki Marek, Paruch Rafał, Gabrysiak Andrzej, Goj Sebastian, Urbanski Krzysztof.  VII miejsce.

Międzynarodowy turniej basebolla.

Skład: Siry Marek, Siry Marcin, Szaniec Szymon, Jelinski Tomasz, Gryglewicz Piotr, Cichy Adrian, Janeczek Adam, Buła Kamil, Masternak Paweł, Dąbek Aleksandra, Goj Sebastian.

VI miejsce.

IX Mistrzostwa Polski w baseballu.


Skład: Siry Marek, Siry Marcin, Szaniec Szymon, Jelinski Tomasz, Gryglewicz Piotr, Cichy Adrian, Janeczek Adam, Buła Kamil, Masternak Paweł, Dąbek Aleksandra, Goj Sebastian.

XIV miejsce.


Rok 1998.

Mistrzostwa województwa opolskiego w la.

Szeliga Grzegorz 300 m. VIII miejsce.

Szeliga Iwona  rzut pp  IX miejsce.

Mistrzostwa województwa opolskiego w piłce nożnej chłopców młodszych.

 

Skład: Kliś Daniel, Grodzki Jakub, Stankiewicz Marcin, Jelinski Tomasz, Siry Marcin, Szeliga Paweł, Wróbel Adrian.  VI miejsce.

Mistrzostwa województwa opolskiego w czwórboju la.

Skład: Szar Anna, Szeliga Iwona, Jeż , Gabrysiak Ewelina, Gębka Anita.  VII miejsce.

Skład: Siry Marek, Gryglewicz Piotr, Nowosławski Andrzej, Owczarski Mateusz, Szaniec Szymon, Szeląga Dawid.   X miejsce.

Rok 1999.

Półfinał wojewódzki w mini piłce nożnej.

 

Skład: Masternak Paweł, Szeliga Dawid, Jelinski Tomasz, Owczarski Mateusz, Zalejski Michał, Kliś Tobiasz, Grodzki Jakub, Madziała Artur.   IV miejsce.

 

Turniej piłki nożnej im. M. Wielgusa. Finał wojewódzki.

Skład: Szeliga Mateusz, Jelinski Tomasz, Mączka Sebastian, Szolka Marcin, Cichy Przemysław, Berżer Maciej.  V miejsce.

Mistrzostwa województwa opolskiego w czwórboju la.

Skład: Owczarski Mateusz, Madziała Artur, Siry Marcin, Grodzki Jakub, Kliś Tobiasz, Masternak Paweł.  III miejsce. (brązowe medale).

Rok 2000

Mistrzostwa województwa opolskiego w biegach przełajowych indywidualnie.

Gryglewicz Piotr XXIX miejsce.

Siry Marcin XXXV miejsce.

Mistrzostwa województwa opolskiego w tenisie stołowym.

Skład: Siry Marek, Ficek Jacek, Firlej Krzysztof.

Drużynowo  XVIII miejsce.

Mistrzostwa województwa opolskiego w czwórboju la.

Szeliga Mateusz  skok w dal  (4,52) X miejsce.

Kliś Tobiasz  100 m. (13,9) IX miejsce.

Mistrzostwa województwa opolskiego w czwórboju la.

Skład: Szeliga Mateusz, Jelinski Tomasz, Szolka Tomasz, Grodzki Jakub, Taradowski Wojciech, Kliś Tobiasz.  II miejsce. (srebrne medale).

Rok 2001  Rok gier zespołowych. Super ekipa chłopców.

Półfinał mistrzostw województwa opolskiego w piłce koszykowej chłopców.

 

Skład: Jelinski Tomasz, Szeliga Mateusz, Szolka Tomasz, Szolka Mateusz, Mączka Sebastian, Olejarz Krzysztof, Felusiak Radek, Cichy Przemysław.

II miejsce.  Ostatecznie w województwie opolskim miejsce od V – VIII.

Półfinał mistrzostw województwa opolskiego w piłce ręcznej chłopców.

 

Skład: Jelinski Tomasz, Szeliga Mateusz, Szolka Tomasz, Szolka Mateusz, Mączka Sebastian, Olejarz Krzysztof, Felusiak Radek, Berger Maciej, Cichy Przemysław, Przygoda Marcin.

II miejsce.  Ostatecznie w województwie opolskim miejsce od V – VIII.

Półfinał mistrzostw województwa opolskiego w piłce nożnej chłopców.

 

Skład: Jelinski Tomasz, Szeliga Mateusz, Szolka Tomasz, Szolka Mateusz, Mączka Sebastian, Olejarz Krzysztof, Cichy Przemysław, Przygoda Marcin.

IV miejsce. 

Półfinał mistrzostw województwa opolskiego w piłce nożnej szkół wiejskich.

 

Skład: Jelinski Tomasz, Szeliga Mateusz, Szolka Tomasz, Szolka Mateusz, Mączka Sebastian, Niedzwiecki Patryk, Cichy Przemysław, Przygoda Marcin, Berżer Maciej.

I miejsce. 

 

Mistrzostwa województwa opolskiego w piłce nożnej szkół wiejskich.

Skład: Jelinski Tomasz, Szeliga Mateusz, Szolka Tomasz, Szolka Mateusz, Mączka Sebastian, Niedzwiecki Patryk, Cichy Przemysław, Przygoda Marcin, Berżer Maciej.

II miejsce.  (srebrne medale).

Mistrzostwa województwa opolskiego w czwórboju la szkół jednociągowych.

 

Skład: Jelinski Tomasz, Szeliga Mateusz, Szolka Tomasz, Szolka Mateusz, Mączka Sebastian,  Przygoda Marcin.

III miejsce.  (brązowe medale).

Indywidualnie Szeliga Mateusz III miejsce. (brązowe medale).

Mistrzostwa województwa opolskiego w skoku wzwyż w hali szkół wiejskich.

 

Szeliga Mateusz  (148)  I miejsce. (złoty medal).

Mączka Sebastian   IV miejsce.

Szolka Tomasz V miejsce.

Adamska Katarzyna V miejsce.

Krakowska Monika VI miejsce.

Mistrzostwa województwa opolskiego w la.

Szeliga Mateusz skok w dal (4,77)  VI miejsce.  Skok wzwyż (1,40) X miejsce.

Jelinski Tomasz  skok w dal (4,25) XIV miejsce. 100 m. (14,2) XIII miejsce.

Mistrzostwa województwa opolskiego w piłce nożnej chłopców klas III.

 

Skład: Dziewulski Mateusz, Gburek Bartłomiej, Berger Paweł, Starszak Maciej, Turek Jacek, Strąg Grzegorz, Wawrzynski Krzysztof.

III miejsce. (brązowe medale).

Dziewulski Mateusz został „Królem strzelców mistrzostw”

Rok 2002

Rok 2005

Mistrzostwa województwa opolskiego w skoku wzwyż w hali szkół wiejskich.

 

Drużynowo miejsce I,

Indywidualnie chłopcy.       

Chęciński Miłosz   miejsce  I (złoty medal).

Szadurski Dawid   miejsce  II (srebrny medal).

Urbański Kamil     miejsce  III (brązowy medal).

Kałużny Sebastian   miejsce  VI

dziewczęta:

Pieróg Monika  miejsce  II (srebrny medal).

Pluta Angelika                miejsce  IV

 

Półfinał wojewódzki w Coca- Cola Cup (piłka nożna)- miejsce III.

 

Mistrzostwa województwa opolskiego w czwórboju la.

 

Chłopcy.

Drużynowo-  miejsce  I, (złote medale).

Dziewulski Mateusz, Kałużny Sebastian, Urbański Kamil, Szymanek Dariusz. Miłosz Chęciński, Szadurski Dawid.

Indywidualnie:

Miłosz Chęciński – miejsce I, (złoty medal).

Szadurski Dawid -  miejsce  VI.

 

Dziewczęta.

Drużynowo- miejsce VI    

Pieróg Monika, Szolka Ewelina, Bodzińska Karolina, Pluta Angelika, Firlej Marta, Chęcińska Martyna.

Mistrzostwa województwa opolskiego w la.

 

Chęciński Miłosz  bieg na 500 m. (1,19,4)  miejsce I, (złoty medal).

                        skok w dal  (5,12)  miejsce XII.

Pieróg Monika bieg na 300 m.  miejsce XI.

Kałużny Sebastian bieg na 1000 m.  miejsce XII.

Szadurski Dawid skok wzwyż   miejsce X.



Artykuły