Publiczna Szkoła Podstawowa w Biskupicach

Publiczna Szkoła Podstawowa w Biskupicach

46-220 Byczyna

Biskupice 22

Tel:(77) 414-68-05

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 192981
    • Do końca roku: 26 dni
    • Do wakacji: 202 dni
  • Kontakt

    46-220 Byczyna
    Biskupice 22
    Tel: (77) 414-68-05

Lata wcześniejsze w sporcie szkolnym

2008/2009

 

Powiatowe zawody w biegach przełajowych-indywidualnie:                                                                                                                                                                                          Sztucki Tobiasz II m.                                                                                                                                                                                                                                                Grodzki Adam V m.                                                                                                                                                                                                                                                      Finał wojewódzki w biegach przełajowych-indywidualnie:                                                                                                                                                                                                Sztucki Tobiasz XIV m.                                                                                                                                                                                                                                             Zawody powiatowe w piłce nożnej w hali: VII m.                                                                                                                                                                                                       Powiatowe zawody w piłce ręcznej chłopców: IV m.                                                                                                                                                                                                     Powiatowe zawody w piłce siatkowej chłopców: II m.                                                                                                                                                                                                   Powiatowe zawody w grach i zabawach: dziewczęta VI m. chłopcy IV m.                                                                                                                                                                         Półfinał wojewódzki w piłce ręcznej chłopców:  III m.                                                                                                                                                                                                  Zawody powiatowe w biegach przełajowych – drużynowo: chłopcy II m. dziewczęta II m.                                                                                                                                                  Zawody powiatowe w czwórboju la: chłopcy I m. dziewczęta I m.                                                                                                                                                                                        Finał wojewódzki w czwórboju la: dziewczęta IX m. chłopcy V m.                                                                                                                                                                              Indywidualnie: Gąszczak Krystian VIII m.                                                                                                                                                                                                                       Dziewulska Kasia IX m.                                                                                                                                                                                                                                                   Zawody powiatowe w trójboju la: dziewczęta I m. chłopcy IV m.                                                                                                                                                                                Indywidualnie: Sztucki Tobiasz II m.                                                                                                                                                                                                                                  Finał wojewódzki w trójboju la: dziewczęta VIII m.                                                                                                                                                                                                      Powiatowe zawody w la indywidualnie:                                                                                                                                                                                                                        Gąszczak Krystian – piłeczka palantowa I m. skok w dal II m.                                                                                                                                                                                         Dziewulska Kasia – 300 m. I m. skok w dal II m.                                                                                                                                                                                                            Chotnicka Klaudia 300 m. II m.                                                                                                                                                                                                                                       Sztafeta olimpijska I m.                                                                                                                                                                                                                                                      Lizoń Karolina piłeczka palantowa III m.                                                                                                                                                                                                                                Finał wojewódzki w la:                                                                                                                                                                                                                                                 Gąszcak Krystian – piłeczka palantowa IX m. skok w dal XII m.                                                                                                                                                                                           Sztafeta olimpijska X m.                                                                                                                                                                                                                                             Dziewulska Kasia – 300 m. XIV m. skok w dal XIII m.                                                                                                                                                                                                      Chotnicka Klaudia 300 m. XIX m.

 

2009/2010


Zawody powiatowe w biegach przełajowych:                                                                                                                                                                                                      Paszek Ilona  m. II,                                                                                                                                                                                                                                                   Sztucki Tobiasz  m.  I,                                                                                                                                                                                                                                                    Grodzki Adam  m. II,                                                                                                                                                                                                                                                      Świrgal Szymon  m. IV.                                                                                                                                                                                                                                                  Zawody wojewódzkie w biegach przełajowych:                                                                                                                                                                                                           Sztucki Tobiasz VI m.                                                                                                                                                                                                                                                    Grodzki Adam XXXI m.                                                                                                                                                                                                                                                 Świrgal Szymon XXXVI m.                                                                                                                                                                                                                                              Zawody powiatowe drużynowe w biegach przełajowych:                                                                                                                                                                                                                                                     Dziewczeta  II m.  Chłopcy III m.                                                                                                                                                                                                                                   Zawody powiatowe w piłce ręcznej:                                                                                                                                                                                                                             Dziewczeta II m.  Chłopcy II m.                                                                                                                                                                                                                                    Powiatowy turniej piłki nożnej klas III-IV  II m.                                                                                                                                                                                                              Zawody powiatowe w piłce siatkowej:                                                                                                                                                                                                                        Dziewczeta  II m.  Chłopcy II m.                                                                                                                                                                                                                                     Półfinał wojewódzki w piłce ręcznej LZS :                                                                                                                                                                                                                       Dziewczęta  III m.   Chłopcy V m.                                                                                                                                                                                                                                    Półfinał wojewódzki w piłce siatkowej LZS:                                                                                                                                                                                                                  Dziewczęta  III m.   Chłopcy  IV m.                                                                                                                                                                                                                                  Zawody gminne w piłce nożnej chłopców:II  m.                                                                                                                                         &nb