Publiczna Szkoła Podstawowa w Biskupicach

Biskupice 22
    Tel: (77) 414-68-05

Piłka ręczna - Świerczów

Półfinały wojewódzkie szkół wiejskich (LZS) w piłce ręcznej chłopców starszych (VII, VIII klasa) odbyły się w Świerczowie 20 marca 2019 r. Gminę Byczyna reprezentowali uczniowie z naszej szkoły w składzie: Bauke Marcel, Zaczyk Dominik, Berger Emilian, Urbański Kacper, Kochanek Jakub, Michałczyk Maciej i Czołnowski Wojciech. Graliśmy bez zawodników rezerwowych. Drużyna wywalczyła III miejsce, spisując się w całym turnieju bardzo dobrze. Szkoda pierwszego meczu, gdzie nasi chłopcy musieli pokonać własny strach i drużynę przeciwną. Pozostałe mecze wygrali. Fantastycznie spisał się Bąbel, który jako jedyny kolana przed nikim nie ugiął. Zaprezentowali duże umiejętności techniczne i taktyczne. Mecz z drużyną, która wygrała turniej był super (wygraliśmy). Dla takich chwil warto byc nauczycielem. Finał wojewódzki mógł być nasz. Brawo!!!